Bureaux de prestige quartier Place Stéphanie à Ixelles
Elsene – Rue de Stassart 131 | Karaktervolle kantoren te huur
Ideaal gelegen op een steenworp van het Stephanieplein, op de 4de verdieping van een verzorgd gebouw uit het einde van de 19de eeuw met lift, biedt deze kantoorruimte in loftstijl een inspirerende en functionele werkomgeving.
De indeling omvat:
– een lichtvolle open ruimte geschikt voor 3 tot 4 werkplaatsen;
– een ruime vergaderzaal met akoestische glazen wanden;
– een afzonderlijk kantoor voor directie of vertrouwelijk werk;
– een kitchenette;
– twee gedeelde toiletten (gedeeld met het naastgelegen kantoor).
Het geheel combineert modern comfort met historisch karakter: mooie volumes, veel natuurlijk licht en een uitgesproken architecturale identiteit. Ideaal voor architecten, advocaten, consultants, family offices of elke activiteit die een prestigieuze omgeving wenst.
Voorwaarden
– Huur: €1.900/maand
– Voorschot op lasten: €200/maand (elektriciteit, verwarming, onderhoud van de gemeenschappelijke delen, lift, verzekering afstand van verhaal…)
– Voorschot op onroerende voorheffing: €160/maand
– Mogelijkheid om een parkeerplaats in de buurt te huren.
Een professionele ruimte van hoge kwaliteit in een levendige buurt met winkels, restaurants en openbaar vervoer op wandelafstand.